AutoPalace Spořilov
Na Chodovci 2457/1, 141 00  Praha 4
Ford

Karosář

Místo výkonu práce: Na Chodovci 2457/1, Praha 4

Nástup: Ihned

Pracovní náplň

  • montáž a demontáž částí motorových vozidel,
  • oprava karoserie, zaváření,
  • vyrovnávání a broušení karoserie,
  • kontrola geometrie karoserie.
Naše certifikovaná karosárna je multi značková, takže máte jedinečnou možnost naučit se potřebné postupy a technologie.

A pokud jste na začátku kariéry, ale chcete se stát ostříleným profíkem, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje karosářské/klempířské práce.

Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Požadujeme

Nabízíme

  • Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví ve firmě, kde vládne přátelská atmosféra
  • Férové mzdové ohodnocení (dle odevzdané práce, tedy je to ve Vašich rukou)
  • Měsíční příspěvek na benefitní kartu
  • Možnost MultiSport karty
  • Vstupenky na akce, jejímž jsme sponzorem / partnerem
  • Pracovní oděv, který Vám pravidelně vyčistíme
  • Příspěvek na stravování
  • Pojistku "blbostku"
  • Osobní růst - pravidelná odborná školení
  • Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • Po roce zaměstnání 5. týden dovolené
  • Využít můžete také slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží

Jaký bude Váš tým?

V šestičlenné partě klempířů, rozdělené na dva týmy, narazíte na zkušené bardy s mnohaletou praxí i zapálené nováčky v oboru. V čele každého týmu stojí mistr a tomu všemu velí Tomáš, horkokrevný srdcař, šéf klempírny a lakovny. Každý z těchhle chlapíků má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.
Vloženo: 7. 2. 2024

V PŘÍPADĚ ZÁJMU VYPLŇTE PROSÍM KONTAKTNÍ ÚDAJE
A PŘILOŽTE ŽIVOTOPIS:

Zpracování osobních údajů:
Odesláním souhlasíte, aby společnosti Ford Motor Company, s.r.o. a dotčení autorizovaní partneři Ford v ČR zpracovávali Vámi poskytnutá data v jejich databázích. Pokud neuvedete jinak, Vámi nahrané životopisy si uchováme nejdéle po dobu jednoho roku. Kdykoliv si můžete vyžádat informace o pořízených datech, jejich úpravu, či smazání. O vymazání těchto informací z našich databází můžete požádat a to bez omezení a bez udání důvodu.

Zavolat